V pátek 20. 12. jsme se sešli a hledali talentované žáky. A povím vám, že jich tedy bylo. :)

Níže přikládám video z vítězného vystoupení a fotogalerii. Děkuji všem odvážným a blahopřeji vítězům (těch bylo celkově deset v různých kategoriích). Viděli jsme spoustu parádních vystoupení, pěveckých výkonů, ale nově i super tanečních čísel. Krásné byly i

Po parádní akci Karmelské slavnosti už se pomalu chystáme na další vrchol školního roku. Od středy můžete na sekretariátu nebo u děvčat ze třídy PG4 kupovat vstupenky na další díl našeho Muzikálu z Karmelské střední 3 s podtitulem Rebelové. Zveme všechny žáky, jejich kamarády, rodiče, přátele a další lidičky, kteří mají rádi muzikály. Těšíme se na vás ve Škoda auto muzeu ve čtvrtek 4. 4. od 4 hodin (16.00). Videa a fotky najdete na webu níže.

Výsledky Karmelských slavností

Fotogalerii z akce najdete zde: https://issnakarmeli.rajce.idnes.cz/Karmelske_slavnosti_2019

Příští ročník Karmelských slavností je naplánovaný na 19. března 2020.

Zveme všechny milovníky Vánoc 8. prosince do Sboru českých bratří.

Jednotlivými vystoupeními prokázala děvčata ze třídy PG4 (Předškolní a mimoškolní pedagagika) hudební, dramatické i fyzické dovednosti. :)

Děkujeme všem divákům za vytvoření báječné atmosféry. Štefan Klíma