V září čekají naše žáky následující akce:

- do středy 9. 9. je možné přihlašovat se na vzdělávací pobyt do Anglie - podrobnosti v předešlém článku. První skupina 40 žáků odjíždí 2. listopadu a vrací se 7. listopadu, druhá skupina 40 žáků odjíždí 8. 11. a vrací se 15. 11. 2015

- ve středu 9. 9. se 120 žáků zúčastní natáčení pořadu Nejchytřejší Čech v České televizi

- od 10. září do 12. září se naše škola bude spolupodílet na organizaci akce Jičín - město pohádky, děvčata budou nejen hrát divadlo, ale připravila si i pro malé děti malování na obličej a další dílny - najdete nás v Jičíně na náměstí

- 15. 9. nás čeká Barmanský kurz I. - zájemci se mohou hlásit u pana učitele Zavřela

- 17. a 18. se budou maturanti potit u ústních maturitních zkoušek

- 17. začínají i závěrečné zkoušky

Další akce najdete v kalendáři školy. Na říjen připravujeme:

- den otevřených dveří, projektový den, účast ve dvou soutěžích - cukrářů a aranžérů,...

Štefan Klíma, ředitel školy