Prohlášení o přístupnosti

Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206 se zavazuje k zpřístupnění svých webových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na povinně zveřejňovaný obsah webových stránek školy dostupné na adrese www.issmb.cz dle jiného právního předpisu v rámci výkonu

působnosti v oblasti veřejné správy na úseku školství, vědy, výzkumu, vývoje, inovací, jiné tvůrčí činnosti a péče o děti a mládež nebo podle zákona o svobodném přístupu k informacím.

Stav souladu

Tyto webové stránky jsou vytvořeny s ohledem na přístupnost a bezbariérovost webu, danou zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů co se týče obsahu povinně zveřejňovaného dle jiného právního předpisu v rámci výkonu působnosti v oblasti veřejné správy na úseku školství, vědy, výzkumu, vývoje, inovací, jiné tvůrčí činnosti a péče o děti a mládež nebo podle zákona o svobodném přístupu k informacím.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu.

 

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT - společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.
  • RTF - dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.
  • ZIP - některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.
  • Výjimečně jsou na těchto stránkách umístěny také dokumenty ve formátech DOCX, XLSX, PPTX. I v tomto případě společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče. V případě, že Váš operační systém nepodporuje instalaci těchto prohlížečů, kontaktujte emailem nebo telefonicky autora dokumentu (jeho jméno je uvedeno u každého dokumentu) a domluvte s ním zaslání souboru v jiném formátu, případně od něho zdarma vyžádejte další informace.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu technického správce serveru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budeme se snažit provést patřičné kroky k odstranění těchto nedostatků.

 

 

Vzor tohoto prohlášení připravilo zdarma © Než zazvoní, které pomáhá školám k plným třídám. Další šíření je možné jen při zachování této informace. Děkujeme.

Zde najdete informace k závěrečným zkouškám.

Zde najdete informace k maturitám.

Dne 26. 6. je poslední termín, kdy mohou žáci předat svou vyplněnou a podepsanou přihlášku pro podzimní termín maturity řediteli školy !!!

Pondělí 2. listopadu bylo pro čtyřicet našich žáků dnem „D“. Čekal je totiž studijní pobyt v Anglii, konkrétně ve městě Worthing. Žáci samozřejmě neabsolvovali cestu sami, doprovázeli je čtyři učitelé, kteří je po celou dobu zájezdu opatrovali, jak se říká, oko v hlavě. Nálada našich žáků před odjezdem byla plna očekávání a nedočkavosti. Cesta začínala u naší školy, kde nás vyzvedl krásný autobus se dvěma řidiči a paní průvodkyní, a pokračovala přes Německo, Belgii a Francii.

Typ školy:       státní škola - studium ZDARMA

Zřizovatel:       Středočeský kraj

Ubytování:    domov mládeže 3 minuty chůze 

Stravování:     ve školní jídelně sousední Střední průmyslové školy MB

Výuka:  anglický, německý, francouzský, španělský a ruský jazyk

Praxe: Penny, Albert, Tesco, Datart, Rossmann, Teta, divadla, úřady,

C&A, grafická studia, knihovny, cestovní kanceláře …

Stáže: Španělsko, Německo, Anglie, …

Maturita: úspěšnost žáků - 95 %

Po složení maturitní zkoušky mnozí absolventi odcházejí na VŠ nebo VOŠ. Úspěšnost přijetí našich studentů je 98 %.